Rozwiązania AV

na bloku operacyjnym

Nowoczesny blok operacyjny musi być wyposażony w rozwiązania audiowizualne umożliwiające transmisję na żywo przebiegu operacji oraz jej rejestrację i archiwizację. Dzięki temu możliwy jest podgląd w czasie rzeczywistym realizowanego zabiegu przez medyków czy studentów medycyny zgromadzonych w sali konferencyjnej. Dodatkowo posiadanie zarchiwizowanego przebiegu operacji jest ważnym zabezpieczeniem placówki medycznej na wypadek roszczeń ze strony pacjentów.

  • Rejestracja obrazu na bloku operacyjnym
  • Wyświetlanie na monitorze medycznym
  • Transmisja obrazu i dźwięku
  • Archiwizacja przebiegu operacji
  • Podgląd w sali konferencyjnej

Rozwiązania stosowane na bloku operacyjnym – kamery, monitory medyczne – to urządzenia spełniające wszystkie restrykcyjne wymogi. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich systemów transmitujących sygnał AV do sali konferencyjnej, lekarze i studenci medycyny mogą obserwować przebieg zabiegu na wielkoformatowych ekranach, wielomonitorowej ścianie czy wykorzystując do tego odpowiedni projektor. Wyświetlany obraz jest wysokiej jakości i zachowuje wszystkie istotne detale.

Systemy do wyświetlania, rejestracji i archiwizacji obrazu i dźwięku na bloku operacyjnym, transmisji sygnału AV, a także rozwiązania audiowizualne do sal konferencyjnych pracują już w wielu polskich szpitalach.

Zainteresowany?

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie na potrzeby Państwa Firmy

Napisz do nas