Digital Signage

wyświetlania i zarządzania treściami multimedialnymi

Sprawdź naszą ofertę

Multimedialny przekaz marketingowy prezentowany w przestrzeni publicznej jest łatwiej zapamiętywany niż tradycyjna reklama. Dzięki rozwiązanim Digital Signage cyfrowe treści są obecne niemal wszędzie pomagając w skutecznym dotarciu z informacją do odbiorcy. Wiele dostępnych formatów wyświetlaczy, niestandardowe instalacje o nieregularnych kształtach, interaktywne totemy, obrazy wyświetlane w witrynach sklepowych, ekrany z funkcją luster to tylko wybrane możliwości, jakie daje Digital Signage. Intuicyjne narzędzia do zarządzania treściami promocyjnymi i całą siecią Digital Signage znacznie usprawniają pracę administratora.

  • Wyświetlacze do każdej instalacji
  • Atrakcyjność przekazu
  • Skuteczne dotarcie do odbiorcy
  • Łatwe zarządzanie treścią

Digital Signage pozwala zarządzać pracą wyświetlaczy z jednego miejsca. Administrator może indywidualizować przekaz w zależności od odbiorcy, miejsca lub natychmiast modyfikować wyświetlane treści, np. uruchamiając krótką kampanię promocyjną wspierającą sprzedaż danego produktu. Technologie zastosowane w ekranach dają możliwość wyboru takich urządzeń, które przyniosą najlepsze efekty, jak wyświetlacze pracujące w trybie 24/7, w pełnym nasłonecznieniu, z opcją interaktywności.

Rozwiązania Digital Signage zdominowały wiele obszarów. Można je spotkać na dworcach, lotniskach, w galeriach handlowych, sieciach sklepów, centrach konferencyjnych, przestrzeni publicznej (ulice, przystanki). Są wykorzystywane także przez uczelnie, muzea i placówki kultury.

Zainteresowany?

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie na potrzeby Państwa Firmy

Napisz do nas