NEC InfinityBoard

Interaktywne rozwiązanie do pracy w zespole

Kreatywna praca zespołowa jest celem wielu firm, dlatego sale konferencyjne stają się miejscami do efektywnych spotkań przy wykorzystaniu najnowszych technologii. NEC InfinityBoard to interaktywne rozwiązanie, które łączy w sobie wiele narzędzi niezbędnych dla grup roboczych. Duży wyświetlacz LCD z interaktywną obsługą dotykową pozwala na naturalne pisanie palcem lub rysikiem. Niekończąca się powierzchnia białej tablicy daje możliwość tworzenia treści, dodawania multimediów czy notatek.

  • Ekrany UHD o przekątnych 65″ i 84”
  • Technologia dotykowa InGlass
  • Prowadzenie rozmów wideo
  • Współdzielenie treści
  • Moduł komputerowy OPS Slot-in PC

Ekran InfinityBoard wraz z kamerą i głośnikami w zestawie można wykorzystywać do prowadzenia wideokonferencji z odległymi zespołami. Bezpośrednie nanoszenie zmian w prezentacji czy innych dokumentach, czyszczenie treści dłonią znacznie usprawnia pracę. Przy zastosowaniu narzędzia NEC MultiPresenter szybsze i łatwiejsze jest współdzielenie plików – udostępnianie ich bezprzewodowo za pomocą smartfonów, tabletów czy laptopów.

NEC InfinityBoard sprawdza się w każdych pomieszczeniach przeznaczonych do spotkań: salach konferencyjnych, jak i mniejszych przestrzeniach, w których pracują zespoły robocze.

Zainteresowany?

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie na potrzeby Państwa Firmy

Napisz do nas