SAMSUNG SMART LED

Signage

Nowoczesne ekrany SAMSUNG bazujące na technologii LED rewolucjonizują sposób wyświetlania treści w przestrzeniach handlowych, centrach rozrywki, korporacjach i innych miejscach publicznych. Pozwalają na tworzenie wielkoformatowych, płaskich ekranów bez łączeń, wypierając ściany wideo złożone z monitorów LCD z widocznymi ramkami i o wiele gorszymi parametrami w zakresie jasności, trwałości i jakości obrazu.

  • Wysoki kontrast i jasność
  • Całkowicie płaski ekran
  • Spójny obraz bez ramek
  • Idealne odwzorowanie kolorów
  • Długa żywotność

Technologia DYNAMIC PEAKING zastosowana w ekranach LED SAMSUNG pozwala na osiągnięcie szczytowych poziomów jasności dochodzących do 2400 nitów. Dzięki temu nawet w skrajnie białym lub ciemnym pomieszczeniu ekran LED może prezentować spójny i dynamiczny obraz z pełną paletą barw i odcieni szarości. LED oznacza także długi czas pracy bez efektu wypalania diod. Żywotność ekranu LED wynosi do 100 tys. godzin, czyli ponad 11 lat ciągłej pracy gwarantującej doskonałą wydajność.

SAMSUNG oferuje szeroką gamę ekranów LED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, zaprojektowanych pod kątem wyjątkowej jakości i trwałości obrazu. Istotną część portfolio stanowią rozwiązania firmy Prismview (YESCO Electronics), czołowego producenta wyświetlaczy LED w USA (od 2015 r. Prismview jest częścią SAMSUNG).

Zainteresowany?

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie na potrzeby Państwa Firmy

Napisz do nas