Systemy Wideokonferencji

Rozwiązania Audi-Video

Sprawdź naszą ofertę

Komunikowanie się jeszcze nigdy nie było tak proste jak teraz. Dzięki wideokonferencjom można w jednym czasie prowadzić spotkania z osobami z różnych miast czy państw. Rozmówcy mogą być osiągalni w biurach i w terenie. Nie ma też potrzeby rezerwowania wielu dni na delegacje, planowania służbowych podróży za granicę – wystarczy w dowolnym momencie umówić się na spotkanie wideo bez konieczności opuszczania miejsca pracy. Uczestnicy wideorozmowy widzą i słyszą się tak jak podczas spotkania na żywo.

  • Rozmowy wideo z dowolnego miejsca na świecie
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Wysoka jakość obrazu i dźwięku
  • Tworzenie zespołów roboczych
  • Praca nad materiałami w czasie rzeczywistym

Wideokonferencje można mieć w formie sprzętowej, jak i w chmurze. Pozwalają na zbudowanie profesjonalnych i efektownych sal do wideokonferencji, dają też możliwość łączenia się z rozmówcami bez konieczności opuszczania biurka, a także umożliwiają rozmowy wideo z dowolnego miejsca. Są chętnie stosowane nie tylko przez firmy i korporacje, korzystają z nich także jednostki administracji państwowej, szpitale, uczelnie.

Rozwiązania wideokonferencyjne dają nieograniczone możliwości odbywania spotkań biznesowych, konsultacji, pracy grupowej, przeprowadzania rekrutacji i wielu innych.

Zainteresowany?

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie na potrzeby Państwa Firmy

Napisz do nas