Tablety Przemysłowe

MioWORK

Tablety przemysłowe są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, gdzie współczynnik narażenia na uszkodzenia mechaniczne czy upadek jest bardzo wysoki. Urządzenia posiadają wzmocnioną obudowę, dzięki czemu mogą być używane w magazynie, hali produkcyjnej i wielu innych miejscach. Tablety wyposażono w różne uchwyty: na rękę, paski na ramię, kieszenie mocowane do paska czy do samochodów i wózków widłowych, co ułatwia korzystanie z nich w czasie pracy.

  • Duży, jasny ekran (5” – 10,1”)
  • Komunikacja: Wi-Fi, 3G, LTE, Bluetooth
  • Czytnik kodów kreskowych 1D oraz 2D
  • Technologie HF RFID, NFC
  • Lokalizacja GPS

Tablety przemysłowe MioWORK pozwalają na natychmiastowy dostęp do używanego systemu z dowolnego miejsca. Dzięki urządzeniom można korzystać z aplikacji wspierających procesy zarządzania, logistyki, obsługi reklamacyjnej czy pracę handlowców. Tablety wyróżniają się wytrzymałą baterią, która w wybranych modelach gwarantuje nawet 8h pracy. Ładowanie odbywa się za pomocą kabla lub stacji dokującej. Pamięć wewnętrzna zapewnia przestrzeń na niezbędne dane i aplikacje.

Tablety przemysłowe MioWORK to pewne rozwiązanie dla przedsiębiorstw produkcyjnych i wszystkich podmiotów, które potrzebują trwałych, wzmocnionych i wielofunkcyjnych tabletów.

Zainteresowany?

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie na potrzeby Państwa Firmy

Napisz do nas